Fraaie antieke kristallen siervaas die gevat zit in een verguld bronzen kop van een ram.Een mooi gemaakt object dat afkomstig is uit Parijs en gemaakt is eind 19e eeuw.De conditie is uitstekend. De vaas staat op een marmeren sokkel en meet 20 x 17 x 10 cm en is flink zwaar.