Zeer fraaie antieke houten schrijfkist met mooi blauw fluweel blad.Tevens een prachtig ingelegd cartouche op het deksel met daarin gegraveerd de naam van de eerste eigenaresse.Dateert uit de 19e eeuw en is van Franse herkomst.De conditie is goed met aan de zijkant wat sporen. Afmetingen: 34 x 28 x 18 cm.