Zeer fraaie antieke tinnen bonbonnière die prachtig is gemaakt in de vorm van een schelp met daarop zittend een putto.Leuk detail is de kreeft onderop die dienst doet als voet.Mooi sierobject dat dateert uit de Art Nouveau periode van rond 1900.Het geheel is van Franse herkomst en verkeert in goede conditie.Afmetingen: 17 x 15 x 10 cm.