Chinese Dehua Tripod Censer met Monsterpoten Een topstuk uit de vroege Qing-dynastie: Blanc de Chine Wierookbrander Kenmerken en Details: De Vorm: Deze tripod censer staat op drie indrukwekkende poten, gedecoreerd met gedetailleerde 'Monster Masks' (ook wel leeuwenmaskers of Taotie genoemd). De poten zijn krachtig vormgegeven en tonen het vakmanschap van de pottenbakker. Conditie en Herkomst: Dit stuk verkeert in een goede antieke staat, passend bij de leeftijd. Blanc de Chine van deze kwaliteit en ouderdom is zeer gezocht door verzamelaars van Chinees porselein en liefhebbers van een klassiek, ingetogen interieur. Bekijk de foto's goed. Materiaal: Dehua porselein (Blanc de Chine) Herkomst: China Afmetingen: Weight: 230 gr Depth: 9.5 cm / 3.74 inch Height: 9 cm / 3.54 inch Width: 13.5 cm / 5.31 inch