Mooi 19e eeuws van gepatineerd metaal gemaakt sculptuur voorstellende een dronken faun uit de klassieke oudheid met wijnzak.Van Franse herkomst en daterend uit de 19e eeuw.Dit mooie beeld staat op een marmeren sokkel. De conditie is goed met mooie leeftijdssporen.Afmetingen: 24 cm hoog x 17 x 9 cm breed en diep.