Fraai klein antiek van hout gemaakt curiositeitenkabinetje met lades gemaakt van houten lucifersdoosjes.In elk laatje zit een leuk klein object. Op een na. Daar zit een haarlok in.Dit bijzondere object is van Franse herkomst en dateert uit de eerste helft van de 20e eeuw.De conditie is goed. Afmetingen: 21 x 8 x 12 cm.