Prachtig bisque porseleinen groepje met drie kindjes lezend in een boekje.« L’heure de Lecture »Mooie gedetailleerde voorstelling van een jongetje dat voorleest uit een boek terwijl twee meisjes aandachtig zitten te luisteren en meekijken over zijn schouders in het boekje…Lieflijke voorstelling.Gemaakt van antiek bisque porselein, eerste helft 20e eeuw Frankrijk Genummerd op de onderkant 3438Hoogtes ca 13 cmBreedste x langste punt ca 8 x 10 cmGewicht ca 325 gramUitstekende staat !Wordt met uiterste zorg verpakt en verstuurd met de post, colissimo.Bekijk ook eens onze andere artikelen.