Fraai antiek bronzen sculptuur voorstellende figuren uit de 18e eeuwse commedia dell'arte met onder andere de harlekijn en de pierrot.Het beeld is niet gesigneerd maar vermoedelijk van de Belgische beeldhouwer Jef Lambeaux.Het dateert uit de 19e eeuw en verkeert in goede conditie met lichte leeftijdssporen.De figuren staan er iets los op maar dit hoort zo omdat het in delen gegoten is wat tevens een teken is van kwaliteit.Inclusief de groen marmeren sokkel meet het 18 x 9 x 13 cm en het is zeer zwaar.