Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Goed sluitend volledig zilveren Filigrain Bal boekje. vervaardigd in de 19e eeuw. Europees, waarschijnlijk Nederland maar moeilijk qua keur te traceren/ Zie foto.s. Eveneens is het balboekje op zilver getoetst. 833/1000. staat tevens gemerkt met 13. minimale gebruik sporen. Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend en verzekerd. in Antiek / Zilver en goud

Andere interessante kavels