Zeer mooie originele reclameposter voor het circus Pinder.Prachtig anoniem grafisch ontwerp.Lithografie door imp. Bedos, Parijs, Marseille.Poster in perfecte staat, met versterkte achterkant, 28 x 38 cmVerzending gerold kartonnage post.