ca. 1920 Franse Art Deco-stereoviews van naaktstudies – 8×13 cm glasEen fraaie en zeldzame groep van acht originele Franse glazen stereoviews, gedateerd rond 1920, elk met een afmeting van 8 × 13 cm. De foto's tonen artistieke naaktstudies van vrouwen in een mix van binnen- en buitenomstandigheden, uitgevoerd in de Art Deco-stijl die typerend is voor de periode. De composities zijn zorgvuldig geënsceneerd, vaak met tijdgebonden meubilair of natuurlijke landschappen, en de modellen worden getoond in een scala van speelse, elegante of klassieke houdingen.Dit zijn stereo-positieven op glas, bedoeld om te worden bekeken met een stereoscoop om een driedimensionaal effect te creëren. Sommige afbeeldingen zijn in het negatief genummerd, wat suggereert dat ze deel uitmaakten van een commerciële of halfcommerciële serie.Technisch goed uitgevoerd, deze stereobeelden combineren fotografische finesse met esthetische presentatie. Ze maken deel uit van de traditie van Franse naaktfotografie uit het begin van de twintigste eeuw, geproduceerd voor artistiek of educatief gebruik of voor privéverzamelaars.Details:Medium: Stereoscopische glaspositievenFormaat: 8 × 13 cmDatum: circa 1920Herkomst: FrankrijkAantal: 8 weergavenCondition: Zeer goed, met alleen geringe randslijtage. Emulsies helder en goed bewaard.