Ontdek een schitterend natuurgetrouw getuigenis uit de negentiende eeuw: deze Insectenatlas, uitgegeven in 1844, verzamelt 110 nauwgezet gegraveerde platen die de rijkdom en de verscheidenheid van de entomologische wereld illustreren!Elke illustratie onthult de wetenschappelijke precisie en de artistieke schoonheid die kenmerkend zijn voor deze periode van verkenning en nieuwsgierigheid.Elegante originele editie, een fascinerend werk dat kennis en esthetiek laat samenspreken, op het kruispunt van kunst, wetenschap en geschiedenis -Anoniem - Atlas der Insecten - 1844 - Librairie Encyclopédique de Roret -16 pagina's + 110 platen -Goede staat van de binding, werk in zijn volledige originele linnenkaft, gebruikssporen, kapjes en hoeken versleten, rug glad versierd, titel in goud -Goede binnenstaat, verspreide roestvlekjes, werk verrijkt met 110 platen die de meeste insecten voorstellen die beschreven staan in het handboek entomologie, marmeren schutbladen in goede staat -Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.