Angelo Jank (1868-1940)Vrouw met een vogel, 1898Lithografie op velijnpapier.Ondertekend op de plaat linksonder.Het blindstempel van L'Estampe Moderne in de rechterbenedenhoek.Afmetingen+Afmetingen van het vel: ongeveer 40,5 x 30,5 cm / 15,7 x 11,4 inch.Conditie: In goede staat, met kleine vlekken in de marges en lichte vouwlijnen langs de randen door het hanteren. De afbeelding blijft erg schoon, met levendige kleuren. Niet ingelijst.Gepubliceerd door Masson & Piazza, Parijs.Net als de Maitre de L'Affiche-serie was L'Estampe Modern een portfolio, gedrukt tussen 1897 en 1898, uitgegeven door Imprimerie Champenois in Parijs. Het portfolio bevatte 24 maandelijkse portfolio's, elk met vier originele lithografieën. Elk portfolio werd uitsluitend voor deze serie gemaakt.We verzenden wereldwijd met DHL of vergelijkbare bezorgbedrijven.