Oude elektromagnetische voltmeter en ampèremeter in zijn houten kistje, gemaakt door Trüb, Tauber & Cie – Zürich, nummer 42648.Dit apparaat maakt het mogelijk gelijkstroom- en wisselstroommetingen uit te voeren, met een dubbele analoge meter, spannings- en stroomselectoren, en een origineel aansluitingsschema aan de binnenkant van het deksel.Daterend uit het midden van de twintigste eeuw (jaren 1940–1950), vertoont het een mooie patina uit die periode en normale gebruikssporen. Een mooi object van wetenschappelijke metrologie in vintage industriële stijl, ideaal voor verzameling of decoratie.Zeer gewild in de wereld van industrieel ontwerp, wetenschappelijke curiositeiten, oude medische technologie, laboratoriumoptiek, steampunk en zeldzame meetinstrumenten.Ideaal voor verzamelaars, industriële loftdecoratie, curiositeitenkabinet, wetenschappelijke vitrine (theodolit, microscoop, sextant, kompas)