Oud luxmeter van Osram (Beleuchtungsmesser nr. 2654), een toestel voor het meten van de lichtintensiteit, vervaardigd in Duitsland circa jaren 1930–1940. Origineel metalen behuizing met leren handgreep, analoge wijzerplaat, instelknoppen en interne compartimenten voor batterijen. Gebruiksaanwijzing in het Duits aanwezig aan de binnenkant van het deksel.professioneel gebruikt voor het controleren en diagnosticeren van elektrische installaties. Prachtig technisch object met een sterke industriële esthetiek,Zeer gewild bij verzamelaars of als decoratie. Serienummer zichtbaar. Apparaat niet getest, wordt verkocht zoals het is.Zeer gewild in de wereld van industrieel ontwerp, wetenschappelijke curiositeiten, oude medische technologie, laboratoriumoptiek, steampunk en zeldzame meetinstrumenten.Ideaal voor verzamelaars, industriële loftdecoratie, curiositeitenkabinet, wetenschappelijke vitrine (theodolit, microscoop, sextant, kompas)Prachtig verzamelobject in vintage industriële en wetenschappelijke stijl, met normale gebruikssporen en veroudering (zie foto's).