Prachtige poterie met oor, in een eigentijds ontwerp, geschilderd door de kunstenaar Ana V. Oorsprong Zuid-Amerika. Meer dan een poterie, een echt decoratief object in een surreële stijl. Gedateerd 1992. Handgemaakt werk. Geen beschadigingen, scheuren of breuken.