Een ronde bijzettafel met twee niveaus in art-decostijl, waarschijnlijk gemaakt van eikenhout. Het meubelstuk kenmerkt zich door de opvallende gebogen poten en het solide, functionele ontwerp, typisch voor de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw.Over de tafelStijl: De tafel is uitgevoerd in de Art Deco- of "Amsterdamse School"-stijl, die populair was in het begin van de 20e eeuw, met de nadruk op geometrische vormen en gebogen lijnen.Materiaal: Het is waarschijnlijk gemaakt van massief eikenhout, wat het een duurzame en robuuste uitstraling geeft.Constructie: Het heeft een ronde boven- en onderplank die worden ondersteund door vier gebogen poten die aan de onderkant samenkomen in een kruisvormige basis.Het is in uitzonderlijk goede staat, met slechts minimale gebruikssporen.Het is een vrij groot, stevig stuk, het zal lang meegaan.We kunnen het in een pakket van 10-20 stuks versturen, zorgvuldig verpakt en verzekerd.