American Picasso Jasper schedelDeze schedel is met de hand uitgehakt en met de hand gepolijst.Het is een superrealistische beeldhouwkunst (van hoge kwaliteit).heel gedetailleerd: tanden, neus, oogkassen, kaken.Opvallend element en gespreksaanzet„American Picasso Jasper” verwijst naar de steen Picasso Jasper, of nauwkeuriger, Picasso Marmer, een soort metamorfisch gesteente dat in de Verenigde Staten wordt gevonden, voornamelijk in Utah. Het staat bekend om zijn opvallende, abstracte patronen die lijken op schilderijen, met een mix van aardse kleuren zoals bruin, grijs en crème. De aanduiding „American” geeft de herkomst aan, terwijl de naam „Picasso” een knipoog is naar het artistieke uiterlijk, vergelijkbaar met het werk van de beroemde kunstenaar.In mijn ogen is het een prachtig kunstwerk.De verzending is goed verpakt en verzekerd.