Volledige verzameling van het tijdschrift " KIJK " prachtig ingebonden - hardcover - afmetingen = 34 x 26 cm- Zeldzaam de volledige verzameling en dan nog prachtig ingebonden- KIJK was een tijdschrift met veel zwart-wit foto's , dat in 1944 , na de bevrijding van Zuid - Nederland en Nederlandstalig België tot eind 1945 door het Amerikaanse Ministerie van Voorlichting , werd om de twee weken in Nederland en België verspreid , in afwachting van de terugkeer van de Nederlandse pers.De afleveringen waren niet gedateerd , wel genummerd van 1 tot 29 ( laatste nummer - dubbel nummer )- Rechts onderaan op de laatste bladzijde worden de tijdschriften genummerd als volgt USMH 1 ( zeer klein )- zeer zeldzaam om de volledige reeks te vinden- zie foto's maken deel uit van de beschrijving.