Verzamelaarsobject!Echte handtekening door Anneke van Giersbergen en Rob Snijders. Amedia Raw Rock 19″ Crash – met de hand gemaakte B20 Turkse cymbaal Omdat er geen tekst is aangeleverd, heb ik geen inhoud om te vertalen. De instructies vragen om een vertaling en uitleg, dus ik heb de afwezigheid van tekst genoteerd en uitgelegd dat ik geen inhoud heb om te vertalen. Dit houdt rekening met de formele en duidelijke communicatie die vereist is in dergelijke situaties.Handmade Amedia Raw Rock 19″ crash cymbal uit Turkije. Onderdeel van de Raw Rock-serie — groot, krachtig en ideaal voor rock, punk, metal of elke harde muziek. Amedia-cymbals zijn voor 100% met de hand geslagen B20-brons met een ruwe/geslagen afwerking voor een krachtige aanval, sterke projectie en een snelle, gecontroleerde verval. Geweldige cymbal als je een ruwe, agressieve crash wilt met veel aanwezigheid. Voorwaarde:Goede gebruikte staat — geen barsten, chips of sleutelgatbeschadiging.• Normale gebruikssporen en patina die overeenstemmen met gebruik, voegen karakter toe. Kenmerken• 19″ crashMet de hand gemaakt in Turkije• B20 bronslegering• Raw Rock-serie — agressief, luid, rockgeoriënteerd• Ideaal voor livebands en studiosessies Verzending: aparte overeenkomst