Prachtige art deco reclame-affiche voor de producten van De Beukelar Antwerpen.Te dateren ca. 1925. Originile litho-offset, gedrukt bij L. Verger & Cie in Parijs.Zeer goede staat, geen enkel tekort. Drukfrisse kleuren, licht glanzend papier.De bekende producent van Elixir d'Anvers baseerde zich in 2024 op dit ontwerp voor een make-over ter promotie van hun nieuwe "Elixir d'Anvers Expresso" - en liet er emailborden van maken. https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l154331/destination:https%3A%2F%2Fwww.emailleriebelge.com%2Feditie%2Felixir-espressoMaar het hier aangeboden exemplaar is dus een 100% origineel stuk, een eeuw oud.