Fraai houten vermoedelijk Chinees altaar met dak in pagodestijl.Dateert uit de eerste helft 20e eeuw .Heeft wel wat sporen en is wat stoffig maar prachtig om bijvoorbeeld een beeld- of boeddha in te zetten.Afmetingen: 52 cm hoog x 33 x 18 cm breed en diep.