Prachtig beeldhouwwerk van Alphonse Rucho in antieke régule, gesigneerd AttilioPopulaire Franse beeldhouwer, vrij productief; het werk van la régule is erg interessant met zeer mooie details.De sculptuur verkeert in een zeer perfecte staat, wat zeer zeldzaam is; de patina is prachtig (zie foto's).Het beeld draagt een handtekening en een plaquette. "Attilio" door A RuchoHoogte: 31 cmZeer zorgvuldig verpakt en verzonden met een ad valorem verzekering.