Alphonse Mucha (1860-1939)L'Art Photographique cover, 1899-1900Omslag litho op sterk Vélin-papier.Ondertekend op de plaat linksonder.Afmetingen+ Afmeting van het vel: 46,5 x 33 cm / 18,3 x 13 in.Algemene staat: met enkele kleine vlekken en lichte verkleuringen aan de randen. De afbeelding is verder schoon. Niet ingelijst.Voorpagina van 'L'Art photographique'-uitgave, 1899-1900. Houd er rekening mee dat het nummer van de uitgave en de datum rechtsboven kunnen variëren.Wij verkopen alleen de hoes. Uitgegeven door Georges Carré en C. Naud Editeurs.Gedrukt door Draeger Frères, drukker.Wij verzenden wereldwijd met DHL of soortgelijke bezorgbedrijven.