Een prachtige bronzen beeld dat een naakte vrouw, liggend met een gazelle toont. Dit kunstwerk is gemaakt in de stijl van het werk van de Art Deco beeldhouwer Alex Keléty, een Hongaarse kunstenaar, stond bekend om zijn opvallende beelden. Het is gemaakt van hoogwaardig brons dat een warme bruine patina draagt, en het is gemonteerd op een marmeren voet.Het beeld is gesigneerd en draagt een stempel van de bronsgieterij. Al onze objecten worden milieubewust verpakt, met zorg en aandacht. Bij vragen en/of advies mag u altijd contact met ons opnemen.