Verzamelobject!Niet vaak aangeboden deze prachtige Aiwa stereo-ontvanger.Prachtig uitziend display met veel functies.Getest en volledig operationeel.Gebruikssporen op de bovenkant van de behuizing, maar dat is normaal gezien de leeftijd.Alle foto's zijn origineel van deze lot en maken deel uit van de beschrijving, dus wat je ziet is wat je krijgt!