Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

AGU Thorax Helm Unisex Sporthelm Maat L/XL Wit, Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden alleen binnen Nederland en België verzonden door de opdrachtgever. De verkoper biedt 12 maanden verkopersgarantie aan. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Per kavel staat het bedrag aangegeven in de bijzonderheden en bij het uitbrengen van jouw bod. Kavels worden binnen 5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.Let op! Adreswijzigingen zijn niet meer mogelijk na sluiting van de veiling. , Maat: L/XLMateriaal: PolystyreenGeslacht: Voor unisexKleur: WitSeizoen: 4-seizoenenType sport: FietsenAfneembaar voorpaneel: NeeDoelgroep: VolwassenenFiets type: RacefietsGeschikt voor type seizoen: Lente- / zomercollectieHoofdomtrek: 55-60 cmJaar: 2019Lijn: FW19,SS20MIPS: NeeProduct gewicht: 240 gTaal handleiding: NederlandsVerpakking breedte: 237 mmVerpakking hoogte: 195 mmVerpakking lengte: 317 mmAfmetingen inclusief verpakking: 33,9 x 24 x 18 cm (lxbxh)Gewicht: 680 gVerpakkingsinhoud: 1Aantal ventilatieopeningen: 26Inclusief vizier: NeeIn de... lees verder bij Onlineveilingmeester.nl

Andere interessante kavels