Prachtig 16 of 17 eeuws gegoten Christus sculptuur. Vermoedelijk Florence in de stijl van Giambologna (1529-1608) . Het beeld zelf heb ik getroffen in Antwerpen en was afkomstig uit een kerk voor restauratie. Aangezien de beeldhouwer Belgische roets heeft kan het geschonken zijn geweest . Zeer gedetailleerd mooi expressief met breuken aan de rechter arm zie foto’s ook stuk van perezonium is wat gebarsten en zit los. Het beeld is gekuist geweest en oorspronkelijk hing het beeld aan een crucifix met schildpad inleg maar deze kan wegens niet de juiste documentatie niet meegeleverd worden. Heel mooi beeld ideaal voor verzamelaars of liefhebbers.Wordt goed ingepakt bij verzending.Succes !