Deze verbluffend mooie neoklassieke bronzen figuur verbeeldt Paolina Borghese als Venus Victrix, naar Antonio Canova. Het werk is prachtig uitgevoerd met uitstekende kwaliteit en detail. De kleuring van het metaal is werkelijk sensationeel, met vergulde details. Wij hebben het gevoel dat het geheel zich in een zeer goede originele staat bevindt.Afmetingen: hoogte 20 cm, breedte 33 cm, diepte 7 cm.Het artikel weegt ongeveer 4 kg en wordt verzonden met geregistreerde verzending.