Afrikaanse masker in brons, vervaardigd volgens de traditionele verloren-waxtechniek.Expressief gezicht bovenop een decoratieve compositie bestaande uit een centrale spin en twee gestileerde vogels.Ambachtelijk werk uit de 20e eeuw, met een natuurlijke bruin- en goudkleurige patina.Hol binnenin zichtbaar met consistente oxidaties bij een traditioneel gietproces.Aanwezigheid van een oude ophangring.Hoogte: ongeveer 20 cmMateriaal: brons / messingStaat: goede oude staat, gebruikssporen, geen zichtbare gebreken.