RSA - Transkei - SWA - Cape of Hope ( RSA + Transkei met veel postfris materiaal )Zeer fraaie kavel met eveneens wat doubletten echter niet nagekeken op tanding of watermerkDe inhoud van diverse stockboeken overzichtelijk gefotografeerd en daarna krap op foto volgorde ingestoken in een stockboek (bekijk hiervoor de laatste foto’s) om verzendkosten te beperken.Geen catalogus waarde bepaaldStaat: XX/X/O Aangeboden als vrijwilliger uit nalatenschappen en schenkingen voor de Missie Duitsland.Bekijk deze foto's, die volgens de regels van Carawiki zijn gemaakt, voor een persoonlijke indruk.Gewicht: 1 kg. Verzending voor zover mogelijk Filatelistisch, aangetekend en verzekerd