Aangeboden wordt een prachtig handgeknoopt Oosters tapijt uit Afghanistan. Dit exemplaar kenmerkt zich door een bijzonder gedetailleerd "Tuinmotief" (ook wel Khesti genoemd), waarbij het veld is onderverdeeld in panelen die elk hun eigen gestileerde levensboom of bloemmotief dragen.Wat dit tapijt onderscheidt, is het gebruik van hoogwaardige materialen. Het betreft een wol op zijde exemplaar: de pool is van glanzende, zachte wol die geknoopt is op een fundament (schering) van zijde. Dit zorgt voor een fijnere structuur en een soepele valling, terwijl het tapijt zijn robuuste karakter behoudt. De diepe, warme rode tinten vormen een prachtig contrast met de donkere en ivoorkleurige accenten.Afmetingen: ca. 123 x 186 cm (zonder franjes)Herkomst: AfghanistanMateriaal: Wol op Zijde (Pool van wol, kettingdraden van zijde)Motief: Tuin / Khesti (Vakkenpatroon)Conditie: In algemeen goede staat (zie foto's), sommige puntjes vertonen slijtage die alleen van dichtbij te zien zijnDit tapijt is een tijdloze toevoeging aan zowel een klassiek als modern interieur en brengt direct warmte en sfeer in de ruimte.Opmerking: Bekijk de foto's goed voor uw eigen oordeel over de kwaliteit en conditie. Het tapijt wordt met track & trace verzonden.