1. De avonturen van Cotonnet. Gepubliceerd in 1930.Hardcover met rode linnen bedekte kaften, met geplakte kleurillustratie op de voorplat. Met prachtige full-page kleurillustraties die zijn ingebonden.49 pagina's. In goede staat.2. Cotonnet Aviateur. Gepubliceerd 1932.Blauwe hardcover boekband, met geplakte kleurillustratie op de voorplat. Met prachtige full-page kleurillustraties ingebonden.75 pagina's. De kaft is licht beschadigd en de hoeken en de rug zijn wat afgesleten. Over het algemeen goed.3. Cotonnet en Amérique. Gepubliceerd in 1933.Hardcover met rode linnen bedekte kaften, met geplakte kleurillustratie op de voorplat. Met prachtige full-page kleurillustraties die zijn ingebonden.80 pagina's. In goede staat, maar de stof op de kaften is enigszins zonverbleekt.