Siège de Paris 1870-71 Zes chromolithografieën met tekst en de handtekening van de kunstenaar, en een facsimile rechtsonder. Afmetingen: 40,8 x 31,3 cm Afmetingen prenten: 26,8 x 18,7 cm Drukker: Dupuy, Parijs Adrien-Louis Bruneau, "genre- en landschapsschilder in aquarel, woonachtig in Parijs, geboren in Marennes in 1831" (Bénézit 2, 358) Plaat 1: Versterkte Vlaamse Poort Plaat 2: Ringmuur van Bastion 29 Plaat 3: De ringmuur van Bastion 28 Plaat 4: Buitenpost van de Moulin d'Amont Plaat 5: Post van gemobiliseerde Nationale Garde in Colombes Plaat 6: Wachtdienst in de loopgraven van het schiereiland Gennevilliers, tegenover Argenteuil Conditie: Zie foto's, deze zijn onderdeel van de omschrijving.