Gesigneerd linksonder.Paneelmaat 30x44 cm. Lijstmaat 40,5x55,5x4 cm.De lijst wordt gratis meegeleverd.Adrianus Miolée werd geboren te Vlissingen op 2 april 1879 en overleed te Haarlem op 23 januari 1961.Opleiding aan de Kunstnijverheidsschool te Haarlem 1897-1898.Leerling van F.T. Grabijn en H.M. Krabbé.Aquarellist, schilder, tekenaar en graficus.Landschappen, stadsgezicht, figuur, stilleven en duinen.Was jarenlang secretaris van de kunstenaarsvereniging Kunst Zij Ons Doel te Haarlem.