Eversen, Adrianus (Nederland, 1818-1897). Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op paneel. Initialen AE linksonder. Afmetingen: 20 cm x 12 cm. Lijst: 30 x 25 cm. Herkomst: C.G. Sloan & Co. label aan de achterzijde bevestigd.Schilderij en paneel zijn in uitstekende staat. De lijst bevat enige beschadigingen.Geauthenticeerd door een erkende gecertificeerde registermakelaar en taxateur Kunst & Antiek. Taxatierapport is beschikbaar.