Abdallah Ajaba, ook wel AJABA (artiest afkomstig uit Tanzania,Abdallah AJABAT, ook AJABA genoemd (artiest afkomstig uit Tanzania, overleden in 2003).Mgaga wa usiku, Mzee Usiku - De oude man van de nacht.Olieverf op paneel, gesigneerd linksonder en getiteld onderaan.Hoogte 60,5 cm Lengte 61 cmIn een zwarte baguette-omlijsting.