Een fijne, gedetailleerde en prachtige bronzen beeldhouwwerk dat Diana de Jageres uitbeeldt.Diana wordt afgebeeld terwijl ze in een gracieuze houding staat op een gejaagd hert terwijl ze haar boog vasthoudt.Het is gemaakt van brons van goede kwaliteit dat een donkerbruine patina krijgt.Afmetingen: 54 x 23 cm.Gewicht: 6,7 kg.Signature: A. Levasseur.Oorsprong: Frankrijk.Periode: eerste helft van de 20e eeuw.Voorwaarde: zeer goed (zie afbeeldingen).Een zeer decoratief bronzen beeld, perfect voor liefhebbers van antiek, mythologie en jacht.