Set van 4 natuurlijke péridots (olivines), geslepen, gecertificeerd door het ALGT – Antwerp Laboratory for Gemstone Testing.Afmetingen (langte × breedte × diepte) :De individuele afmetingen zijn niet gespecificeerd op het certificaat.Homogene maatstenen, gemengde ronde snede.GewichtTotaal gewicht: 5,62 karaatGemiddeld gewicht per steen: ca. 1,40 ct (zie certificaat ALGT).Zuiverheid / transparantieTransparante stenen, goede helderheid met het blote oog, mogelijke natuurlijke insluitsels typisch voor peridot.KleurGeelachtig groen, heldere, levendige en egale kleur.Éclat / glansGlans vitreus, goede glans na bewerking.staatStenen in uitstekende staat, geen krassen, barsten of zichtbare defecten met het blote oog.Facettering regelmatig.BehandelingenGeen aanwijzing voor behandeling volgens het ALGT-certificaat.Geen aanwijzingen voor behandeling.Certificering :Origineel ALGT-certificaat verstrekt, gedateerd op 8 juli 2025.Verifieerbare authenticiteit via QR-code.Provenance :Natuurlijke stenen garanties (zie certificaat).Verzendmethode:Zorgvuldige verzending, verplichte tracking, verzekering mogelijk. (Privilégié colissimo/de post)