Drie ornamenten van staal die vruchten voorstellen, met gravures van vogels, bloemen en figuren.XIXe eeuw, Qajar-dynastieHoogte telkens tussen 15 cm en 19 cm.Om wel of niet schoon te maken, afhankelijk van de voorkeuren.