Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 16

22kt Gouden Schaar set - Nieuw uit oud winkelvoorraad, , , Nieuw, Een massieve staal met 22kt Gouden Schaar, nieuw inclusief een prachtige bijbehorende briefopener en een onderstel om beide in te bewaren die ook gedoubleerd is! Een prachtige toevoeging aan een bureau in een professionele setting of een overbodige luxe voor het thuiskantoortje of studie. Vervaardigd uit de hoogste kwaliteit materialen in Solingen.Bekijk de foto's en ga naar het kijkmoment voor een goede indruk., Geweldig als kerstcadeautje!LET OP :) bestel 2 of meer kavels bij deze kerstveiling en ontvang een extra luxe kerstcadeautje bij uw aankopen.Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 3-5 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Andere interessante kavels