Aangekocht en primeurEerste eigenaar, nooit verplaatst.Perfecte omstandighedenHerinnerend aan de 2018 (en ook de 2009), en misschien iets geconcentreerder, is de 2022 Château Léoville Poyferré een van de meest weelderige en flamboyante wijnen uit de Médoc in 2022, en hij heeft een ongelooflijke intensiteit terwijl hij lichtvoetig en gracieus blijft. Zijn dichte, glasverfachtige paarse tint wordt gevolgd door een sensationeel parfum van cassiscrème, grafiet, donkere chocolade, gebrande aarde en bloemen. Vol in de mond, brengt hij extravagante fruitniveaus en een naadloze mondgevoel, mooi geïntegreerd eikenhout, tannines en zuurgraad, geen harde randjes, en een prachtige afdronk. Hij schittert zelfs vandaag nog, maar heeft een mooie onderliggende structuur en zal zich gracieus ontwikkelen over de komende 30+ jaar. De 2022 is samengesteld uit 58% Cabernet Sauvignon, 34% Merlot en elk 4% van Cabernet Franc en Petit Verdot, gerijpt 18-20 maanden in 80% nieuw eikenhout.Extra kosten en bijkomende kosten (voor importzendingen) kunnen worden toegepast als de zending naar landen buiten de EU gaat. Wij verzenden niet naar het VK.