Nuits St Georges Albuca 2022 Cécile TremblayEen uitzonderlijke wijn, zeer weinig flessen geproduceerd.Prachtige fles uit een zeer goed jaargang.Herkomst: familiekelder. Behoud in een ondergrondse kelder.Expédition dans un emballage special bouteille in polystyreenschokbestendigen bij temperatuurverandering. Volledig recyclebaar.Verkoop verboden aan minderjarigen. Overmatig alcoholgebruik is gevaarlijk voor de gezondheid.