Morey-Saint-Denis produceert ook prachtige Chardonnay. De productie is vertrouwelijk maar zeer gewild bij liefhebbers. De wijnen beschikken over een mondgevoel dat doet denken aan de Côte de Beaune, met een iets hoger zuurgehalte. De Morey-Saint-Denis-witte wijn van domaine Dujac is een fruitige wijn (aroma’s van citrusvruchten), die een mooie lengte biedt. Het is altijd fascinerend om hem blind te proeven naast andere grote witte wijnen uit de Côte de Beaune.