Aangekocht en primeurEerste eigenaar, nooit verhuisdPerfecte omstandighedenEen prachtige en vrij exotische witte wijn met aroma's van peren, lychees, citroenen en wat groene appels die doorzetten op de smaak en lagen van dromerige textuur en een lange, smaakvolle afdronk tonen. De structuur lijkt meer op die van een rode wijn dan een witte. Gemaakt en gerijpt in iets grotere eikenhouten vaten. Dit is een bijzondere wijn en de beste uitgave tot nu toe. Zeer intens. 74% sauvignon blanc en 26% semillon. Eén voor de kelder.Extra kosten en bijkomende kosten (voor importzendingen) kunnen worden toegepast als de zending naar landen buiten de EU gaat.Wij verzenden niet naar het Verenigd Koninkrijk.