2 platen van karton-maché met lakglans en bloemendecor in medaillons op een zwarte achtergrond en gestileerde friezen als rand.Natuurlijke bloemendecor aan de achterzijdeRestauratie en enkele chips aan de rand die op de foto's zichtbaar zijn.24 cm × 15 cm elk19e eeuw, Qajardynastie