• 93 Parker-punten• Vulniveau: iets laag, hals.• Etiket licht beschadigd maar nog in uitstekende staat• Kaarsvetcapsule• 0,62 L (Clavelin)Gebotteld op het landgoed- De Château-Chalon wijngaard, op de hellingen van de Jura‑bergen, is een van de oudste in Frankrijk, al bekend tijdens de Romeinse tijd. Het is exclusief gewijd aan Vin Jaune, gemaakt van de Savagnin‑druif en rijpt onder een gistvlies gedurende 6 jaar en 3 maanden. De Château-Chalon AOC werd in 1936 opgericht en blijft een van de Jura’s meest prestigieuze AOC’s, geproduceerd uitsluitend in dit geclassificeerde dorp, met een uniek terroir en zeer lage opbrengsten.• Klaar om te drinken.• Veilige verzending