Veil een uitzonderlijke partij van het allereerste jaargang van Crozes Hermitage 'Clos des Grives' in rood van Domaine Laurent Combier.De grootste cuvée van Crozes Hermitage die op deze appellatie bestaat!!!De niveaus zijn prachtig en de etiketten zijn een beetje beschadigd, maar nog steeds volledig leesbaar (we zullen eraan moeten denken ze bij ontvangst te beschermen).1991 is de eerste jaargang waarin deze iconische wijn van de 'Clos des Grives' werd geproduceerd.Het gaat dus om absoluut verzamelbare flessen!!!Geen verkoop aan minderjarigen.Geen verzending naar de VS, Canada, Amerika in het algemeen, Wit-Rusland, Rusland, Israël en andere landen waar de invoer van alcohol verboden of belast is.Specifieke kartonnen verpakking voor flessen, ultra beschermd, verzekerd verzonden en afgeleverd tegen ondertekening.