De Japanse kunstenaar Kenji Ushiku (1922-2012) was een 20e eeuwse prent kunstenaar die zowel etsen als lithografieën maakte.Ushiku volgde de Tokyo School of Fine Arts en maakte zijn eerste etsen en gravures halverwege de jaren 50. Sindsdien zijn zijn werken internationaal tentoongesteld.Deze etsen heb ik in 1978 in Tokyo gekocht bij Kaigado Art Gallery.Ingelijst met goudkleurige lijsten, Hoogte 27.5 cm. Breedte 22.5 cm. Dikte 2 cm.Papierformaat 11 bij 15.5 cm.