Oude messing fietsenlamp – begin van de 20e eeuw (rond 1900–1920) vitapharePrachtige oude fietslamp van messing, typerend voor modellen uit het begin van de twintigste eeuw, met een bolvormig voor glas en zijcabochons van rood gekleurd glas. Het messing heeft een fraaie patina van oorsprong en gebruikssporen die overeenkomen met de leeftijd.Het mechanisme, de wieltjes en de decoratieve elementen zijn van de tijd, met oxidatie op sommige plekken. Een authentiek en decoratief stuk, ideaal voor verzamelaars van vintage fietsen, van messingobjecten of van industrieel ontwerp.ideaal voor verzamelaars van vintage wielrennen, ( Zeldzaam , Zeer zeldzaam , Authentiek , Van oorsprong , Compleet , Collectie , Professioneel , Historisch , Uit de tijd , Franse productie , Oud wetenschappelijk instrument , microscoop , theodoliet , optiek , kompas , industrieel , kompas , sextant , steampunk )Voorwerpen van messing of industrieel design.